Naziv projekta:

Nacionalna agencija:

AMPEU

Nositelj projekta:

Srednja škola Prelog u ime konzorcija u kojem su još ETŠ Čakovec,Tehnička škola Čakovec i  Srednja škola Čakovec.

Partneri u projektu:

Hrvatski gospodarski savez iz Frankfurta na Majni u Njemačkoj, Sans Frontiers Europe Malta, Terme Vivat iz Slovenije, Staatliche Fachober- und Berufsoberschule Ingolstadt, Lycée Jean Capelle  Jean Capelle iz Francuske i Barkavas Profesionālā vidusskola iz Latvije.

Trajanje projekta:

2016./2017.

Sadržaj aktivnosti:

Stručna praksa u trajanju od dva tjedna za učenike škola koje čine konzorcij. Uključeno je 2 profesora i 90 učenika u zanimanjima: ekonomist, komercijalist, hotelijersko-turistički tehničar, medicinska sestra/tehničar opće njege i fizioterapeutski tehničar, kuhar, konobar, slastičar i turističko-hotelijerski komercijalist, tehničar za mehatroniku i tehničar za računalstvo.

Facebook link projekta.