Županijsko natjecanje iz atletike

Županijska školska sportska natjecanja i ove godine su započela natjecanjem iz atletike. Na ovom natjecanju naša škola je nastupila sa ekipom učenica koje su izborile 2. mjesto i osvojile srebrnu medalju. Učenice su se natjecale u sastavu: Lara Strnad (rrčanje 100m, štafeta), Jana Blažeka (trčanje 400m, štafeta), Vida Horvat (trčanje 800m), Lucija Hozjak (trčanje 1500m), Leonarda Vilić (skok u dalj, štafeta), Simona Rubin (bacanje kugle), Ina Pucko (skok u vis), Tiana Režek (štafeta).

Osim toga, za našu školu ovo natjecanje je značajno i po tome što su učenici medicinskih usmjerenja zanimanja po prvi puta službeno sudjelovali u pružanju medicinske pomoći u okviru projekta Hrvatskog školskog sportskog saveza - "Medicinari u školskom sportu".  Učenike je za natjecanje pripremila nastavnica medicinske struke Silvija Novak, univ.mag.med.techn.