Zimzelen
Autor: Almir Škvorc, 22. 2. 2022.

Kako bi ojačali stručna znanja i vještine naših nastavnika, u sklopu Erasmus+ projekta SkillsUp 3 sudjelovala je i Željka Ivanušić, nastavnica strukovnih predmeta iz područja fizioterapije. U Deos-Centru starejših Zimzelen prof. Ivanušić se upoznala s tehnikama manualne terapije koje uz kineziterapiju i elektroterapiju značajno podižu kvalitetu života i funkcionalnu neovisnost korisnika doma. Uz učenje novih tehnika usavršila je i transfere nepokretnih pacijenata kao i kineziterapijske postupke gerijatrijske problematike te će novostečena znanja i vještine podijeliti sa svojim kolegama, a biti će joj i od velike koristi u budućem radu s učenicima naše škole.