Srednja škola Čakovec započinje rad na projektnim aktivnostima.
Autor: Vesna Prepelić-Đuričković, 4. 3. 2021.

Srednja škola Čakovec, partner u projektu Uspostava Regionalnoga centra kompetentnosti inovativnih zdravstvenih tehnologija pri Medicinskoj školi Varaždin vrijednom 48.799.878,03 kuna, započinje rad na projektnim aktivnostima. Na prvom velikom koordinacijskom sastanku projekta, održanom 23. listopada 2021. u varaždinskoj Medicinskoj školi sudjelovali su ravnateljica Srednje škole Čakovec Gordana Ramušćak te nastavnici Dunja Gašparić Brljak, MIrko Gašparić i Vesna Prepelić-Đuričković.

Sastanak je vodila ravnateljica Medicinske škole i voditeljica projekta Mirjana Grabar Kruljac koja je najavila službeni početak projektnih aktivnosti te predstavila hijerarhijsku strukturu projektnoga tima. Koordinatorica unapređenja i provedbe programa obrazovanja Patricija Jakopović predstavila je voditelje i vremenik projektnih aktivnosti te dužnosti i zadaće voditelja i članova projektnoga tima. Predstavnici svih škola sudionika u projektu, Medicinske škole Varaždin, Srednje škole Pregrada i naše škole najavili su održavanje prvih sastanaka te početak rada na projektnim aktivnostima.

Sadržaj ove objave isključiva je odgovornost Srednje škole Čakovec.