Drugi veliki koordinacijski sastanak u Medicinskoj školi Varaždin
Autor: Vesna Prepelić-Đuričković, 4. 3. 2021.

U varaždinskoj Medicinskoj školi održan je 12. veljače 2021. drugi  koordinacijski sastanak u sklopu projekta Uspostava Regionalnoga centra kompetentnosti i inovativnih zdravstvenih tehnologija pri Medicinskoj školi Varaždin na kojem je sudjelovala i Srednja škola Čakovec.

Sastanku su nazočili sudionici aktivnosti iz Medicinske škole Varaždin te iz partnerskih škola, Srednje škole Pregrada i Srednje škole Čakovec. Voditeljica projekta Mirjana Grabar Kruljac izrazila je veliko zadovoljstvo radom projektnoga tima i svih uključenih u pojedine aktivnosti koji, bez obzira na otežane uvjete rada uzrokovane pandemijom COVIDA-a, uspješno provode planirane aktivnosti usmjerene na unapređenje programa standarda zanimanja i modernizacije kurikuluma te organiziranje stručnih usavršavanja i studijskih putovanja.

Naime, nakon početne faze sporijega odvijanja pojedinih aktivnosti kompletiranjem projektnoga tima intenzitet njihova provođenja znatno se povećao o čemu su izvijestili Normela Radoš (stručnjak za financije u EU- projektu), Dino Žganec (asistent i administrator), Patricija Jakopović (koordinator unapređenja i provedbe programa obrazovanja), Jelena Zidar (koordinator stručnih usavršavanja i studijskih putovanja) te Marko Vrtar i Mihael Liber (tim za vidljivost).

Sadržaj ove objave isključiva je odgovornost Srednje škole Čakovec.