Ljepota u očima promatrača IV. -eTwinning projekt
Autor: Marina Trstenjak Petran, 18. 10. 2023.

Ovaj projekt je nastavak prošlogodišnjeg istoimenog projekta. Njime ćemo promovirati 13 cilj održivog razvoja. Obilježiti Dan planeta Zemlje, Svjetski dan okoliša.

Ovim projektom ćemo se kroz niz različitih aktivnosti baviti problemom klimatskih promjena te utjecaja na naš planet Zemlju. Obilježiti ćemo Dan planeta Zemlje 22.travnja te još nekoliko datuma koji se odnose na ciljeve održivog razvoja .U projektu mogu sudjelovati učenici od 6 do 19 godina. Tijekom cijele školske godine realizirat će se projektne aktivnosti. Kroz ovaj projekt bavit ćemo se problemom klimatskih promjena i utjecaja na naš planet Zemlju kroz niz različitih aktivnosti. Obilježit ćemo Dan planeta Zemlje 22. travnja i još nekoliko datuma vezanih uz ciljeve održivog razvoja. U projektu mogu sudjelovati učenici od 6 do 19 godina. Projektne aktivnosti provodit će se tijekom cijele školske godine.

U projektu Ljepota u očima promatrača IV. sudjeluju učenici 3.razreda izborne nastave fizike.