eTwinning projekt "Be eco, be cool"
Autor: Kristina Trstenjak Šifkovič, 17. 10. 2022.

Učenici 1.e i 2.e razreda sudjeluju u eTwinning projektu "Be eco, be cool".

Učenici 1.e i 2.e razreda s nastavnicom Kristinom Trstenjak Šifkovič uključili su se  u eTwinning projekt "Be eco, be cool".

U projektu koji će trajati cijelu školsku godinu sudjeluje 11 škola iz cijele Europe.

Ciljevi projekta su potaknuti učenike na upoznavanje prirodnih karakteristika vlastitog kraja te sa ekološkim problemima u neposrednoj okolini kako bi prepoznali važnost očuvanja okoliša. te osobni i socijalni razvoj učenika uz razvoj kompetencija na području IKT-a.

Prvi online sastanak partnera na projektu održan je 13.listopada 2022. godine te su dogovorene aktivnosti na projektu.