Oznaka izvrsnosti za SŠ Čakovec
Autor: Almir Škvorc, 15. 3. 2024.

Na našu adresu stigao je još jedan dokaz izvrsnosti u provođenju Erasmus+ projekata iz područja strukovnoga obrazovanja. Agencija za mobilnost i programe EU-a (AMPEU) još je jednom prepoznala trud i rad profesora Mladena Tote, našega koordinatora za EU projekte: izvrsnu provedba projekata, od kvalitetne prijave, dobre pripreme sudionika, odlične organizacije i realizacije svih zadanih ciljeva do inkluzije sudionika te kvalitetne disemincije, te našoj školi dodijelila Oznaku izvrsnosti.
💪 Ovo vrijedno priznanje dodatna je motivacija za sve buduće projekte kojima se jako, jako veselimo!!!