Rea Matovina - od osobe s manje mogućnosti do facilitatorice!
Autor: Almir Škvorc, 22. 10. 2023.

🇪🇺Osim što što smo poznati kao uključiva škola koja njeguje toleranciju i različitost, poznati smo i kao škola koja promovira inkluziju kao jedan od prioriteta Erasmus programa. To je prepoznao i AMPEU, pa je naš prof. Tota izabran za ambasadora inkluzije u Hrvatskoj, a jako smo ponosni i na našu Reu Matovinu koja je sudjelovala kao jedna od facilitatora na seminaru za nastavnike Zagrebu. Bravo Rea na hrabrosti i odvažnosti!
Više na https://www.ampeu.hr/novosti/odrzan-seminar-za-pocetnike-kako-razvijati-e-projekte-ukljucivanja-i-raznolikosti?fbclid=IwAR1wAbbOYoRXtNsQwKH4MR3PPXcaM0m-yekDNqcI6rPG_73-P97bN7aTX5U