VELIKI USPJEH NAŠIH UČENIKA NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ BIOLOGIJE
Autor: Diana Krtanjek, 11. 3. 2011.

Učenice Josipa Zbiljski(1b) i Petra Erceg(1b) ostvarile su prve pobjede naše škole na županijskim natjecanjima. Josipa Zbiljski osvojila je 1., a Petra Erceg 3. mjesto i predložene su za državno natjecanje kao predstavnice naše županije. Dolenec David(1b) osvojio je 4., Valerija Posavec(1a) 5., a Emil-Miroslav Mesarić 7. mjesto.

Čestitam učenicima naše škole na postignutom uspjehu. Vi ste ponos naše škole!

Tablicu ukupnog poretka možete pogledati u prilogu.

Domaćin ovogodišnjeg županijskog natjecanja i smotre iz biologije (održano 11.ožujka 2011. godine) bila je Gospodarska škola. Na natjecanju su sudjelovali učenici srednjih škola Međimurske županije.

Natjecali su se učenici Gimnazije Čakovec, Srednje škole Čakovec, Srednje škole Prelog i Gospodarske škole Čakovec. Ukupno se natjecalo 30 učenika u znanju i tri s istraživačkim radovima.

Rezultati natjecanja u znanju dani su u prilogu. Na državno natjecanje predloženi su učenici koji su označeni bojom u tablici.

Priloženi dokumenti:
ljestvica_konacnog_poretka.doc (37.50 KB)