ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ BIOLOGIJE
Autor: Diana Krtanjek, 14. 3. 2012.

Gospodarska škola Čakovec bila je domaćin ovogodišnjeg županijskog natjecanja i smotre iz biologije učenika srednjih škola Međimurske županije koje se održalo 14. ožujka 2012. godine.

Natjecali su se učenici Gimnazije Čakovec, Srednje škole Prelog, Gospodarske škole Čakovec i naše škole što u znanju što s istraživačkim radovima.

Naši učenici su i ove godine postigli zavidne rezultate.

U kategoriji znanja David Dolenec(2.b) osvojio je  3. mjesto, Julija Jančec(1.a) 4. mjesto, Petra Erceg(2.b) 5. mjesto,  Karla Zorčec(1.a) i Katarina Horvat (1a) 6. mjesto, Ivana Šavora(1.a) i Ivana Srša(2.c) 7. mjesto i Denis Horvat(1.a) 8. mjesto.

Na državno natjecanje u kategoriji istraživačkih radova između ostalih predložen je i rad Vite Šestana iz 1.d razreda pod naslovom "Spušteno stopalo".

Svim učenicima čestitam na postignutom uspjehu!

Mentorica:

Diana Krtanjek, prof.