ODRŽAN PETI SASTANAK ČLANOVA AKTIVNOSTI BIBLIOTERAPIJA
Autor: Vesna Prepelić-Đuričković, 21. 5. 2021.

Na petom sastanku članova aktivnosti Biblioterapija, održanom 26. travnja 2021., Mirjana Grabar Kruljac, voditeljica projekta Uspostava rada Regionalnoga centra kompetentnosti inovativnih tehnologija pri Medicinskoj školi Varaždin te voditeljica aktivnosti Biblioterapija, predstavila je novu organizaciju strukturu.

Na sastanku je formirana i radna skupina za izradu nacrta dokumenata/indikatora provedene aktivnosti na kraju projekta. Radnu skupinu čine Davor Piskač, izvanredni profesor na Fakultetu hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu kao vanjski član te nastavnice Nataša Sajko, Sonja Veir Labaš i Mirjana Grabar Kruljac. Profesorica Nataša Sajko prezentirala je sažetak dosadašnjih prijedloga aktivnosti s posebnim osvrtom na planiranje ishoda učenja te dokument LifeComp: The European Framework for Personal, Social and Learning to Learn Key Competence, 2020.

Sadržaj ove objave isključiva je odgovornost Srednje škole Čakovec.